نمایش فیلم دستگاه ها

شرکت اندیشه سازان صنعت اطلس

تولیدکننده ماشینهای داروسازی در همکاری با شرکت پایا

شرکای اقتصادی

آخرین اخباررونمایی و معرفی دستگاه پرس قرص تکی، تولیدی شرکت اطلس

مراسم معرفی دستاوردهای پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، شرکت‌ها و هسته‌های فناور برتر مستقر در پارک، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس دانشگاه تهران و رئیس پارک علم و فناوری حضور داشتند، دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اظهار اینکه بیشترین دارایی ما همدلی است گفت: «در حال حاضر حلقه‌ای از پژوهش و دانش در جامعه ایجاد شده است. همکاری و فعالیت در تمامی سطوح جامعه باید اتفاق بیفتد و پول بخش خصوصی وارد پژوهش شود تا این حلقه‌ها با هم کار کنند».

دکتر ستاری، پیشرفت کشور را در توانمندی نیروی انسانی جوان و خلاق کشور توصیف کرد و گفت: «باید به این باور برسیم که سرمایه اصلی کشورمان نه منابع زیرزمینی، بلکه دانش و نوآوری نهفته در ذهن‌های جوانانی است که با پشتکار و اعتماد به نفس خود، آن را به ارزش افزوده و اشتغال تبدیل می‌کنند».

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، با تأکید بر اینکه مدل‌های جدید کسب و کار، اشتغال و کارآفرینی بر مبنای توانمندی جوانان خلاق و بر بستر اقتصاد دانش‌بنیان، کشور را در مسیر تازه‌ای قرار داده است، افزود: «این سرمایه عظیم انسانی می‌تواند با اثبات توانمندی خود و پویایی ذاتی، مقاومت در برابر این تحول ساختاری را در هم بشکند و زمینه‌ساز متحول شدن اقتصادی کهنه و منبع‌محور و ارتقا یافتن به اقتصادی مبتنی بر دانش و نوآوری شود».


 

ارتباط با ما

  • آدرس دفتر و کارگاه: تهران، خیابان هفدهم شهریور(شاد آباد)، خیابان شهید کرمی، کوی اول پلاک 7

     

  • تلفن:66821152

    تلفن همراه:09126939141

    تلفکس: 66821152

  • پست الکترونیکی: info@asatlas.ir

Go to top