نمایش فیلم دستگاه ها

شرکت اندیشه سازان صنعت اطلس

تولیدکننده ماشینهای داروسازی در همکاری با شرکت پایا

شرکت اطلس مفتخر است دستگاه پرس قرص تک سنبه خود را بعنوان یکی از ده محصول نهایی پذیرفته شده در این رویداد، رونمایی کند.

همزمان با  مراسم رونمایی از 10 محصول برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، فن بازار جانبی برگزار خواهد شد.
در این فن بازار شرکت کنندگان  بالغ بر 50 غرفه حضور خواهند یافت.

در این فن بازار شرکت هایی فناور مستقر در پارک، شرکت هایی که محصولات آنها رونمایی می شود، سرمایه گذاران جسورانه، شتاب دهنده های فناوری، کسب و کار های فناور (استارت آپ ها)، ارائه کنندگان خدمات به واحدهای فناور، هسته های فناور و سایر فعالان حوزه فناوری حضور گسترده ای خواهند داشت. این رویداد فناورانه در روز یکشنبه 17 بهمن ماه 1395 در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید: http://ut-stp.ir

اخبار تکمیلی

رونمایی از ده محصول برتر دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران(منبع پارک علم و فناوری)

رونمایی از محصولات برتر پارک علم و فناوری دانشگاه تهران(منبع: خبرگزاری یوپنا)

شرکای اقتصادی

آخرین اخباررونمایی و معرفی دستگاه پرس قرص تکی، تولیدی شرکت اطلس

مراسم معرفی دستاوردهای پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، شرکت‌ها و هسته‌های فناور برتر مستقر در پارک، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس دانشگاه تهران و رئیس پارک علم و فناوری حضور داشتند، دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اظهار اینکه بیشترین دارایی ما همدلی است گفت: «در حال حاضر حلقه‌ای از پژوهش و دانش در جامعه ایجاد شده است. همکاری و فعالیت در تمامی سطوح جامعه باید اتفاق بیفتد و پول بخش خصوصی وارد پژوهش شود تا این حلقه‌ها با هم کار کنند».

دکتر ستاری، پیشرفت کشور را در توانمندی نیروی انسانی جوان و خلاق کشور توصیف کرد و گفت: «باید به این باور برسیم که سرمایه اصلی کشورمان نه منابع زیرزمینی، بلکه دانش و نوآوری نهفته در ذهن‌های جوانانی است که با پشتکار و اعتماد به نفس خود، آن را به ارزش افزوده و اشتغال تبدیل می‌کنند».

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، با تأکید بر اینکه مدل‌های جدید کسب و کار، اشتغال و کارآفرینی بر مبنای توانمندی جوانان خلاق و بر بستر اقتصاد دانش‌بنیان، کشور را در مسیر تازه‌ای قرار داده است، افزود: «این سرمایه عظیم انسانی می‌تواند با اثبات توانمندی خود و پویایی ذاتی، مقاومت در برابر این تحول ساختاری را در هم بشکند و زمینه‌ساز متحول شدن اقتصادی کهنه و منبع‌محور و ارتقا یافتن به اقتصادی مبتنی بر دانش و نوآوری شود».


 

ارتباط با ما

  • آدرس دفتر و کارگاه: تهران، خیابان هفدهم شهریور(شاد آباد)، خیابان شهید کرمی، کوی اول پلاک 7

     

  • تلفن:66821152

    تلفن همراه:09126939141

    تلفکس: 66821152

  • پست الکترونیکی: info@asatlas.ir

Go to top